Vrijdagavond 18 februari: film!

Cultuur Avonduur start weer met het vertonen van films. Op 18 februari wordt in de Theaterzaal van Het Klooster (Nuenen) een film vertoond uit 2020, over een dementerende vader en de relatie met zijn dochter.

Filmtitels worden met ingang van seizoen 2021-2022 niet langer publiekelijk aangekondigd. Dit heeft (helaas) te maken met de kosten van de filmlicenties. Abonnees op de digitale nieuwsbrief worden wel geïnformeerd over de filmtitel. Ook abonneren? Dat kan via deze link.

Toegangskaarten zijn vanaf maandag 14 februari a.s. op werkdagen tijdens kantooruren te koop aan de balie van Het Klooster. Let op: i.v.m. de 1,5 meter-richtlijn zijn er slechts 75 kaarten beschikbaar. Verder is voor een bezoek aan de film een coronatoegangsbewijs noodzakelijk.

Informatie delen:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *